Aktualności


Turniej gry w FIFA 2016

W sobotę 19 grudnia w sali „Olimpijczyk” na bytowskim stadionie drużyna Junior B Drutex-Bytovii w składzie, której grają m.in. nasi uczniowie miała zakończenie roku 2015. Główną atrakcją imprezy był turniej na PlayStation w Fifę 2016. Na 3 dużych ekranach odbywały się zacięte pojedynki dziewiętnastu uczestników podzielonych na 4 grupy. Oprócz zawodników naszej drużyny wystartował trener zespołu, asystent Marian Szymanowski i kuzyn Sebastiana Jeżewskiego (Wojo), który użyczył sprzęt.
Grupę A wygrał Piotr Brozis z taką samą ilością punktów jak Roman Kamiński, grupę B z kompletem zwycięstw skończył Krzysztof Kropidłowski. W C najlepiej zaprezentował się Robert Domżalski, a ostatnią z grup zwyciężył kapitan zespołu Mateusz Kaba, za którym z taką samą ilością punktów usadowił się Sebastian Jeżewski.
W 1/8 najbardziej zacięty pojedynek nastąpił w parze Robert Glapiński - Bartosz Ryngwelski, gdzie dopiero po rzutach karnych lepszy okazał się Robert.
W ćwierćfinale najłatwiej poszło Patrykowi Wolskiemu, który bez problemu uporał się z Karolem Cecotem wygrywając aż 6:0.
Półfinały to dwa zacięte widowiska, najpierw K. Kropidłowski odprawił Woja 1:0, by po chwili P. Wolski zwyciężył R. Kamińskiego.
Finał niespodziewanie łatwo wygrał „Woluś” pokonując 4:1 K. Kropidłowskiego.
Na koniec każdy z uczestników otrzymał kalendarz ze zdjęciami z meczów w Wojewódzkiej Lidze Junior B gdzie chłopcy po jesieni plasują się na 4 miejscu. Trójka najlepszych dodatkowo wygrała album Drutex-Bytovii Pana Bogdana Adamczyka, a zwycięzca otrzymał jeszcze kalendarz Reprezentacji Polski.

WYNIKI TURNIEJU:

GRUPA A:
Cecot K. - Czapiewski M. 1:1
Chajecki K. - Brozis P. 3:2
Kamiński R. - Cecot K. 2:0
Czapiewski M. - Chajecki K. 1:2
Brozis P. - Kamiński R. 2:1
Cecot K. - Chajecki K. 2:0
Czapiewski M. - Brozis P. 0:0
Kamiński R. - Chajecki K. 3:0
Cecot K. - Brozis P. 0:1
Czapiewski M. - Kamiński R. 0:0

TABELA:
1 Brozis P. 7
2 Kamiński R. 7
3 Chajecki K. 6
4 Cecot K. 4
5 Czapiewski M. 3
---------------------------------------------

GRUPA B
Wolski P. - Kropidłowski K. 1:2
Szymanowski K. - Glapiński R. 1:2
Kropidłowski K. - Szymanowski K. 6:1
Wolski P. - Szymanowski K. 3:0
Kropidłowski K. - Glapiński R. 3:1
Wolski P. - Glapiński R. 1:0

TABELA:
1 Kropidłowski K. 9
2 Wolski P. 6
3 Glapiński R. 3
4 Szymanowski K. 0
-----------------------------------------------

GRUPA C
Ryngwelski B. - Domżalski R. 2:2
Szymanowski M. - Błaszkowski M. 0:4
Wdowiak M. - Ryngwelski B. 1:1
Domżalski R. Szymanowski M. 2:1
Błaszkowski M. - Wdowiak M. 1:1
Ryngwelski B. - Szymanowski M. 5:0
Domżalski R. - Błaszkowski M. 3:1
Wdowiak M. - Szymanowski M. 5:0
Ryngwelski B. - Błaszkowski M. 5:2
Domżalski R. - Wdowiak M. 1:0

TABELA:
1 Domżalski R. 10
2 Ryngwelski B. 8
3 Wdowiak M. 5
4 Błaszkowski M. 4
5 Szymanowski M. 0
-------------------------------------------------

GRUPA D
Kaba M. - Wojo 0:2
Rydwelski J. - Jeżewski S. 0:2
Trener - Kaba M. 0:1
Wojo - Rydwelski J. 0:0
Jeżewski S. - Trener 3:2
Kaba M. - Rydwelski J. 1:0
Wojo - Jeżewski S. 0:1
Trener - Rydwelski J. 0:0
Kaba M. - Jeżewski S. 1:0
Wojo - Trener 1:3

TABELA:
1 Kaba M. 9
2 Jeżewski S. 9
3 Trener 4
4 Wojo 4
5 Rydwelski J. 2
--------------------------------------------------

1/8 FINAŁU
Brozis P. - Wojo 1:2
Kamiński R. - Trener 6:0
Chajecki K. - Jeżewski S. 2:3
Cecot K. - Kaba M. 2:1
Kropidłowski K. - Błaszkowski M. 5:1
Wolski P. - Wdowiak M. 3:0
Glapiński R. - Ryngwelski B. 3:3 k.5:4
Szymanowski K. - Domżalski R. 1:2
---------------------------------------------------

1/4 FINAŁU
Wojo - Glapiński R. 1:0
Kamiński R. - Domżalski R. 4:2
Jeżewski S. - Kropidłowski K. 0:1
Cecot K. - Wolski P. 0:6
---------------------------------------------------

1/2 FINAŁU
Wojo - Kropidłowski K. 0:1
Kamiński R. - Wolski P. 1:2
---------------------------------------------------

FINAŁ
Kropidłowski K. - Wolski P. 1:4
---------------------------------------------------

MECZ O 3 MIEJSCE
Kamiński R. - Wojo 2:0
----------------------------------------------------

MECZE O MIEJSCA 5-8
Glapiński R. - Jeżewski S. 1:0
Domżalski R. - Cecot K. 2:1

Cecot K. - Jeżewski S. 4:1
Domżalski R. - Glapiński R. 1:0
------------------------------------------------------

MECZE O MIEJSCA 9-16
Brozis P. - Ryngwelski B. 2:1
Trener - Szymanowski K. 1:0
Chajecki K. - Błaszkowski M. 3:2 d.
Kaba M. - Wdowiak M. 3:2

Ryngwelski B. - Błaszkowski M. 0:3
Szymanowski K. - Wdowiak M. 1:2
Ryngwelski B. - Szymanowski K. 3:1
Błaszkowski M. - Wdowiak M. 3:0

Brozis P. - Chajecki K. 4:3
Trener - Kaba M. 1:3
Trener - Chajecki K. 0:5
Kaba M. - Brozis P. 0:2
------------------------------------------------------

MECZE O MIEJSCA 17-19
Czapiewski M. - Rydwelski J. 1:1
Czapiewski M. - Szymanowski M. 3:1
Szymanowski M. - Rydwelski J. 1:2
-------------------------------------------------------

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ:

1 WOLSKI PATRYK
2 KROPIDŁOWSKI KRZYSZTOF
3 KAMIŃSKI ROMAN
4 WOJO
5 DOMŻALSKI ROBERT
6 GLAPIŃSKI ROBERT
7 CECOT KAROL
8 JEŻEWSKI SEBASTIAN
9 BROZIS PIOTR
10 KABA MATEUSZ
11 CHAJECKI KACPER
12 TRENER
13 BŁASZKOWSKI MACIEJ
14 WDOWIAK MICHAŁ
15 RYNGWELSKI BARTOSZ
16 SZYMANOWSKI KRZYSZTOF
17 CZAPIEWSKI MARIUSZ
18 RYDWELSKI JAKUB
19 SZYMANOWSKI MARIAN
fifa.jpg
smile smile smile
Wysłano 24 Grudnia 2015

Sparing wewnętrzny

W dniu dzisiejszym nasi uczniowie rozegrali między sobą wewnętrzny przedświąteczny sparing. Klasa I LOMS zmierzyła się z drużyną złożoną z naszych uczniów z klasy II i III. Ostateczny wynik starcia to 5:3 na korzyść starszych kolegów.Bramki dla "starszaków" zdobyli: Bartek Lachowicz x2, Dawid Kiełpińskix2 oraz Mateusz Zblewski. Z kolei w ekipie "młodych" gole zainkasowali: Jakub Kaiser, Patryk Wolski oraz Krzysztof Kropidłowski.
sparing.jpg
smile smile smile
Wysłano 24 Grudnia 2015

Zbiorowe foto. Klasa I LOMS. Wigilia klasowa.

wigilia.jpg
smile smile smile
Wysłano 24 Grudnia 2015

<< Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 Następna >>

Administracja