Aktualności


SMS Bytów wygrał Półfinał Wojewódzkiej Licealiady!!!

Z przyjemnością informujemy, że drużyna Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Bytowie wygrała Półfinał Wojewódzkiej Licealiady w piłkę nożną chłopców. Tym samym nasi chłopcy awansowali do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 26 kwietnia na Stadionie Miejskim w Lęborku.
Półfinał wojewódzki rozgrywany był w Słupsku. W zawodach rywalizowały 3 zespoły, które wcześniej wygrały finały powiatowe. W Słupsku zmierzyły się ze sobą drużyny: SMS Słupsk – gospodarz zawodów, SMS Bytów oraz Akademia Piłkarska Człuchów. Grano systemem „każdy z każdym”. Wszystkie mecze stały na wysokim sportowym poziomie.
W pierwszym meczu drużyna z Bytowa zmierzyła się z zawodnikami z Człuchowa. Od początku spotkania to bytowianie dyktowali warunki strzelając 3 bramki, a tracąc tylko jedną pod koniec meczu. Zawodnicy SMS Bytów mogli wygrać to spotkanie wyżej, jednak zawodziła skuteczność. Drugi mecz młodzi piłkarze z SMS Bytów rozegrali z SMS Słupsk - faworytem turnieju – w słupskiej ekipie zagrali piłkarze, którzy na co dzień rozgrywają mecze w Centralnej Lidze Juniorów, trenowani przez Piotra Górniewicza. Mecz od samego początku był bardzo zacięty, raz jedna drużyna, raz druga konstruowała akcje. Pierwsi prowadzenie objęli gospodarze, jednak niezbyt długo cieszyli się z prowadzenia, bowiem kilka minut później nasi chłopcy wyrównali. Druga połowa spotkania była w dalszym ciągu zacięta, jednak zawodnicy SMS Bytów, grając konsekwentną piłkę i nie ustępując teoretycznie silniejszemu rywalowi, zdołali strzelić jeszcze 3 bramki, wygrywając mecz 4:1. Ostatecznie drużyna SMS Bytów zajęła I miejsce w turnieju, drugie miejsce przypadło zawodnikom z Człuchowa, a na trzeciej pozycji uplasowali się słupszczanie.
- Bardzo cieszymy się z wygranej w słupskim turnieju i awansu do finału wojewódzkiego. Pochwała należy się całej drużynie, ponieważ było widać u chłopców sportowego ducha w zespole, chęć walki oraz stuprocentowe zaangażowanie w każdym elemencie gry i na każdej pozycji. Nasz zespół jechał na półfinały dość osłabiony, jeśli tak to można nazwać - zabrakło kilku świetnych zawodników: Maćka Błaszkowskiego, Matusza Kaby oraz Patryka Wolskiego. Jednak wprowadzeni zmiennicy znakomicie wywiązali się ze swoich zadań. Teraz z niecierpliwością czekamy na mecze finałowe, które zostaną rozegrane w Lęborku – mówi Mateusz Kroll, trener SMS Bytów.
Serdecznie gratulujemy wygranej i awansu do finału wojewódzkiego! Brawo chłopaki!
Skład SMS Bytów: Bartosz Ryngwelski, Paweł Piórkowski, Piotr Brozis, Krzysztof Kropidłowski, Krzysztof Kiełpiński, Mateusz Leik, Krystan Barra, Rafał Zagdan, Samuel Wirkus. Trener: Mateusz Kroll.
Kolejność końcowa:
1. SMS Bytów
2. Akademia Piłkarska Człuchów
3. SMS Słupsk

pucharekkk.jpg
smile smile smile
Wysłano 14 Kwietnia 2017

Życzenia wielkanocne

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja

Życzą Dyrekcja, Pracownicy oraz Młodzież Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Bytowie

wielkanocc.jpg
smile smile smile
Wysłano 13 Kwietnia 2017

SMS Bytów zwycięzcą Finału Powiatowego Licealiady w piłce nożnej chłopców

Z przyjemnością informujemy, że Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Bytowie zajęła I miejsce w Finale Powiatowym Licealiady w piłce nożnej chłopców. Nasi młodzi piłkarze w finale pokonali drużynę Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Bytowie 5:2. Tym samym ekipa SMS Bytów awansowała do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się 7 kwietnia w Słupsku. Już trzymamy kciuki! Warto odnotować fakt, że nasza drużyna straciła w całym turnieju tylko 2 bramki! Brawo chłopaki! Gratulacje!
Skład SMS Bytów: Krystian Barra, Krzysztof Kropidłowski, Samuel Wirkus, Mateusz Leik, Bartosz Ryngwelski, Mateusz Kaba, Maciej Błaszkowski, Patryk Wolski, Rafał Zagdan, Dawid Kiełpiński. Trener: Jacek Maszkowski.
powiaty1miejsce.jpg
smile smile smile
Wysłano 30 Marca 2017

<< Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 Następna >>

Administracja